Tűzhely

 -Segíthetek? – kérdezte az eladó kissé unottan, korán reggel van, talán az első érdeklődő vagyok a mai nap.



-Tűzhelyet szeretnék … tulajdonképpen mindegy milyen ….-révedtem rá

egyre- …egy a fontos ne Vesta típus legyen, mert elegem van a

programból amit hozott az életembe! -fakadtam ki az ismeretlennek, aki

egyáltalán nem értett semmit.

Tovább a blogra »