– Kisfiam, melegítsd meg az ebédedet!
– Mennyi ideig ?
– Jaj már, amíg meleg nem lesz!
– Jó, de tudod, hogy mikróban nem vagyok olyan jó.
– Kisfiam, melegítsd meg az ebédedet!
– Mennyi ideig ?
– Jaj már, amíg meleg nem lesz!
– Jó, de tudod, hogy mikróban nem vagyok olyan jó.
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: